Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
Az ásványolajadóra és kincstári részesedésre vonatkozó törvények és rendeletek összeállítása. Összeállította: Dr. Illovszky István. Dr. Czéh József miniszteri osztálytanácsos előszavával. Bp., 1941, Általános Nyomda és Grafikai Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
Venezia. La Chiesa di S. Maria Gloriosa dei Frari. Milano, é.n., Bertarelli. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven./ Paperbinding, in black and white photos, in Italian languages.