https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 197

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalotai Lexikon. Újpest, 1936, Ritter Jenőné. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15000.
 

Léderer Ottó (szerk.): A 100 éves Újpest története. Újpest-Rákospalotai Lexikon. Újpest, 1936, Ritter Jenőné. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabolcs-Szatmár megyei helytörténetírás V-VI. Szerk.: Dr. Gyarmathy Zsigmond. Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 5-6. Nyíregyháza, 1985, Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár, Nyírségi Nyomda-ny. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15001.
 

Szabolcs-Szatmár megyei helytörténetírás V-VI. Szerk.: Dr. Gyarmathy Zsigmond. Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár Kiadványai I. Évkönyvek 5-6. Nyíregyháza, 1985, Szabolcs-Szatmár Megyei Levéltár, Nyírségi Nyomda-ny. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
EUR
,
32.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Tata története I. (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. Tata, 1979, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban.
15002.
 

Tata története I. (Az őskortól 1727-ig.) Szerk.: Kovács Emil. Tata, 1979, Tata Város Tanácsa. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító foltos, hullámos, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
EUR
,
20.00
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a színes műmelléklet hiányzik.
15003.
 

Dr. Kol Erzsébet: Tiszaparttól Alaszkáig. Bp., 1940, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XII+327 p.+XLVIII t. Térképekkel, egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a színes műmelléklet hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.
15004.
 

Richard Halliburton: Csodák könyve. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., é.n., Dante. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, három kijáró illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.24
EUR
,
16.80
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban.
15005.
 

Kiss Lajos: Vásárhelyi hétköznapok. Bp., 1958, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé hiányos papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
EUR
,
16.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés