Tolnai Világtörténelme I-X.Teljes sorozat! Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. Néhány kötet gerincének kötése laza, kis kopások a gerinceken, de alapvetően jó állapotban