15490.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 800 Ft
A Nagy Háború Ãrásban és képben. ElsÅ‘ Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas, foltos, borÃtóval, sérült gerinccel, egy-két sérült lapszéllel.