Wass Pál: Fegyver alatt. 1848-as honvédszázados naplója Bem erdélyi hadjáratáról. Bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Csetri Elek. Bp., 1998, Zrínyi Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Máté Endre: Szeptember katonája (Żołnierz września). Niżałowski Ernő hadnagy visszaemlékezései történelmi háttérrel. Bp., 2009, Budai Hi. Top Kft. Készült 700 példányban! Papírkötésben, jó állapotban.
Justrow, Karl: Korszerű háború. A műszaki hadviselés és harceszközei. Átdolgozta: Nemes Suhay Imre.
Bp. (1939.) Singer és Wolfner. 227 l. A borító Fenyves Sándor munkája. Egészvászon kötésben, papír védőborító nélkül