15592.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Julius Meier-Graefe: Entwicklungsgeschichte der Modernen Kunst. Erster Band. München, 1914, R. Piper&Co. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopottas, a gerince és a kötése sérült, számos illusztrációval, német nyelven./ Second edition. Half-linen-binding, in poor condition, in German language.