Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1616712
15578
305
Books: Architecture, Art
25 kötet A Művészet Kiskönyvtára sorozatból:
Munkácsy, Fényes, Verrocchio, Manet, Matisse, Rembrandt, Delacroix, Seurat, Degas, Raffaello, Moore, Dejneka, Izsó, Klee, Rubens, Braque, Segantini, Corot, Chagall, Mestrovic, Monet, Kurucz D. István, Venecianov, Myslbek, Ferenczi István.
Bp.,1959-1969, Corvina. Kiadói papírborítóban, változó állapotban. 1611592
15579
305
Books: Architecture, Art
John Addington Symonds: Renaissance Olaszországban. I-III. kötet. Fordította Pulszky Károly. Bp., 1881-1886, MTA, VIII+500 p;II+495 p.;III+469 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval, az I. kötet utolsó (501/502) lapja és a hátsó szennylap kiszakadt, de egyébként jó állapotban. 1553434
15580
305
4600
Books: Architecture, Art
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Bp.,Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 57-80+8 p. Hiányos.+ 7 l. a Díszítő Művészet egyéb számaiból. 1560588
15581
305
Books: Architecture, Art
Kortárs képzőművészet műanyag kártyákon. Az Állami Nyomda Rt. alkalmi sorozata. Többek közt El Kazovszkij, Fehér László, Rozsda Endre műveivel, 12 db kártyával. 1538054
15582
305
Books: Architecture, Art
Bárány Éva: Az 1848-as szabadságharc festője: Bárány László. Bp., 1998, Uránusz (A Karinthy-kör arcképcsarnoka 1.). Papírkötésben, jó állapotban. 1611848
15583
305
Books: Architecture, Art
Freskobildnisse der Frührenaissance. Mit einer Auswahl aus den Künstlerbiographien von Giorgio Vasari. Szerk. Hans Misar. Wien, 1941, Berglandverlag, 32 p. +48 t. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language. 1587709
15584
305
Books: Architecture, Art
A.K. Dzsivelegov: A commedia dell'arte. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban. 1607568
15585
305
Books: Architecture, Art
Réber antológia. Bp., 2003, Holnap Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1648298
15586
305
Books: Architecture, Art
3 db fotós könyv (Dicsértessék; Sugár Kata; Kankovszkyék), papír-, ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1645543
15587
305
Books: Architecture, Art
Shumova, Marina: Russkaya zhivopis' seredini XIX veka. Moszkva, 1984, Iskusstvo. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1640828
15588
305
Books: Architecture, Art
Artis orbis. Kollektion / Collection 2013. Goebel tárgykatalógus, papírkötésben, jó állapotban. 1640834
15589
305
Books: Architecture, Art
Picutra Hungarica I. Mai magyar táblafestészet. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft