Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 160

15530.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15531.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Borsos Béla: A magyar üvegművesség. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Kiadóin egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15532.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánszky Pál: A képzőművészet vadvirágai. The wild flowers of Fine Arts. 100 népművészeti és naiv szemléletű magyar alkotó. 100 Hungarian Artists of Popular and Naive Approach. Budapest, 1997, Szerzői kiadás. Kiadói kemény papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált. / Paperbinding, in hungarian and english language. The author dedicated.
15533.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Branczik-Fehérvári-Hajdú-Prakfalvi: Modern és szocreál - Építészet és tervezés Magyarországon 1945-1959. Bp., 2009. Magyar Építészeti Múzeum.
15534.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vukov Konstantin: Ablakok. Bp., 2005. 6B Építész Bt.
15535.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pomázi Alkotó Műhely 99. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban, a kiállító művészek dedikációival. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15536.

Pomázi Alkotó Műhely '99. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban, a kiállító művészek dedikációival. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, A szerző által dedikált! Belül a kötésnél kissé elvált.
15537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Divald Kornél: A magyar iparművészet története. Szent István Könyvek 75-76. Bp.,1929, Szent István-Társulat. Egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. Jó álllapotban.
15538.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fleischer Gyula: Magyarok a bécsi képzőművészeti akadémián. Bp., 1935, MTA. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
15539.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Strauss, Walter L.: Emory Ladányi, Visual Artist. New York, 1977, Abaris Books. Kiadói egészvászon kötés, gazdag képanyaggal, jó állapotban.
15540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tőry Emil: Michelangelo mennyezetképzése a római Sixtus-kápolnában. Tanulmány. Első kötet. Bp., 1912, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt, 1 sztl. lev. + 1 t. + 1 sztl. lev.+138 p. + 1 kihajtható t. Kiadó kissé kopottas papírkötésben, gazdag szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Tőry Emil (1863-1928) névbejegyzésével.
15541.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft