Prof. Dr. Lassar-Cohn: Einführung in die Chemie in leichtfasslicher Form. Bp., 1903, Leopold Voss. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, német nyelven./
Linen-binding, in German language.
Pohárnok Zoltán, Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel.
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. kötet. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
A. J. Wauters: La peinture flamande. Bibliothéque de L'Enseignement des Beaux-Arts. Paris,(1883), Ancienne Maison Quantin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (elülső szennylap, elülső előzéklap, címkép, 13-16 p.), francia nyelven./
Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, some pages are coming out, in French language.