https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 160

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Vuk Mihály-Dr. Sándor Zoltán: Élelmiszerkémia.  Bp, 1943, Hungária M. T. E. XXVIII. Molekula Csoportja, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, rossz állapotban, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
15663.

Dr. Vuk Mihály-Dr. Sándor Zoltán: Élelmiszerkémia. Bp, 1943, Hungária M. T. E. XXVIII. Molekula Csoportja, Mérnökök Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés, megviselt, rossz állapotban, szakadozott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Hecker Walter: A bábolnai arab ménes. Fordította: Hecker András. (Bp.,) 1996, Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15664.

Dr. Hecker Walter: A bábolnai arab ménes. Fordította: Hecker András. (Bp.,) 1996, Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Lótenyésztők kézikönyve. Szerk.: Dr. Bodó Imre, Dr. Hecker Walter. Bp., 1998, Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15665.

Lótenyésztők kézikönyve. Szerk.: Dr. Bodó Imre, Dr. Hecker Walter. Bp., 1998, Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.
15666.

Vörös József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 346 p. + XV melléklet. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, kopottas borítóval, az elülső borító és a lapok hullámosak. Dr. Keszi Kovács László (1908-2012) néprajzkutató, az Erdélyi Tudományos Intézet, gróf Teleki Pál Tudományos Intézet, a kolozsvári M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem tanárának, MTA Néprajzi Kutató Csoportjának tudományos főmunkatársának beragasztott névjegykártyájával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 187+1 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a könyvtest középen kettévált, 39 tábla hiányzik.
15667.

Dr. Hollendonner Ferenc: A fenyőfélék fájának összehasonlító szövettana. Kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1913, Pátria, 187+1 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik, a gerince sérült, a könyvtest középen kettévált, 39 tábla hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
15668.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
15669.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
15670.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.
15671.

Dr. Bókay János - Dr. Flesch Ármin - Dr. Bókay Zoltán: A gyermekorvoslás tankönyve. Orvostanhallgatók, szigorlók és gyakorlóorvosok számára. Budapest, 1912, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, 692 p. A borító sarkai kopottak. A gerince foltos, kopott. De ezeket leszámítva jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db:  Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés.  Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.  Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés.  Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.
15672.

Vegyes kiállítási katalógusok, 8 db: Barta Mária és Barta István kiállítása. Bp., 1986, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés. Struktúra. Bp., 1984, Pataky Galéria. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Tárgy - Tér - Torzó. Pagony Rita és Olasz Miklós. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Pillanatkép. Magyar festők három nemzedéke. Szerk.: Bakos Katalin. Bp., 1985, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. Holter Kürthy Éva fotóművész kiállítása. Bp., 1983, Dorottya Utcai Kiállítóterem. Papírkötés. Békési Galéria. Békés, 1983, Városi Tanács. Papírkötés. Zeit Genössische Ungarische Medaillenkunst. Berlin, 1984, Haus der Ungarischen Kultur. Kiadói papírkötés, német nyelven. Mészáros Géza. Bp., 1984, Révai-ny. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernardo Bellotto genannt Canaletto. Leipzig, 1957, E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15673.

Bernardo Bellotto genannt Canaletto. Leipzig, 1957, E.A.Seemann. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15674.

Csánky Dénes: A XIX. és XX. század külföldi mesterei. 100 képpel illusztrált katalógus. Budapest, 1939, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz