16200.
305. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Robinson Crusoe. Prága, 1959, Artia. Kiadói kartonált papÃrkötés, térbeli mesekönyv, megviselt állapotban, kopottas, sérült gerinccel, szakadásokkal, ragasztásokkal, egy lapon gyerekfirkával.