Jókai Mór: Szélcsend alatt. Bp., 1895, Révai. Kopott, gazdagon díszíte... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400016/Jokai-Mor-Szelcsend-alatt-Bp-1895-Revai-Kopott-gazdagon-diszitett-vaszonkotesben~II1650386
1650386
16185
305
Leírás: Jókai Mór: Szélcsend alatt. Bp., 1895, Révai. Kopott, gazdagon díszített vászonkötésben.
: moldován_péter