4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Gaal Mózes: Hősök regéje. Első rész: Achilles haragja. Második rész: A bujdosó király. Egy kötetben. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1927], Singer és Wolfner. Két színes egészoldalas címképpel, egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kis folttal az elülső kötéstáblán.