Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordul... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/305/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~400016/Arany-Koszoru-Arany-Janos-koltemenyeibol-Szuletese-szazadik-evfordulojanak-unnepere-~II1602429
1602429
16520
305
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor