Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

16189.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16190.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
16191.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16192.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Faylné Hentaller Mária: Árva Margit. Bp.,1915, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt, hiányos, elülső szennylappal, és címlappal, kijáró lapokkal (80-97. oldalak között.)
16193.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sas Ede: Hihihi Palkó. Bp. 1924. Légrády. 152 l. 1 lev. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben. A borító Bér Dezső munkája.
16194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Altay Margit: Lili baba és Teddy, Pajtás és a karácsonyi angyalkák. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Altay Margit: Kis csacsi. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16196.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Altay Margit: Arany hajú ksifiú. Illusztrálta Benedek Kata. Bp., é.n, Palladis. Kiadói kartonált papírkötésben
16197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
V. Bianki: Cinegenaptár. Fordította Zsombor János. Gy. Nyikolszkij nyomán rajzolta Puskás Tivadar. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás. Ritka!
16198.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Mesemalom. Összeállította: Dr. Molnár Éva. A fedelet és a rajzokat Gábor Éva készítette. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16199.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Robinson Crusoe. Prága, 1959, Artia. Kiadói kartonált papírkötés, térbeli mesekönyv, megviselt állapotban, kopottas, sérült gerinccel, szakadásokkal, ragasztásokkal, egy lapon gyerekfirkával.
16200.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft