Porcelán

Tételek száma: 116

Herendi Viktória áttört tálka, kézzel festett, jelzett, apró repedéssel, m:4,5 cm, 10,5 cm
11154.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
Herendi fehér mázas pulyka, hibátlan, jelzett, m:12 cm
11155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm
11156.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.20
14.40
9
Herendi kacsa pár, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 6,5 cm
11157.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
14
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett, hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
11158.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Herendi Krisztus figura, fehérmázas, részben bisquit, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11159.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.29
44.00

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

305. aukció:
Elszámolás: szeptember 26-tól;

306. aukció:
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10- től;

307. aukció:
Megtekintés: október 2-5 között;
Tételek átvétele: október 9-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.