1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
1843 Pesti Hírlap 1843. július 16. 265. szám, 475-482. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Wesselényi Miklós vezércikkével, 482. oldalon fametszetes illusztrációval.
1855 Ezüst virágok Nagyságos és Főtiszteletű Markus és Batiszfalvi Máriássy Gábor Urnak. Első szent ldozata huszonötödik évnapjára, Eger, Érseki Lyceum, későbbi rábélyegzésekkel.