1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.