4db-os magyar militária tétel, közte ~1970-1980. "BM. Kun Béla Zászlós... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/304/kategoriak~Numizmatika/Militaria~500016/4db-os-magyar-militaria-tetel-kozte-7E1970-1980-BM-Kun-Bela-Zaszlos-Kepzo-Iskola-zomanc~II1637720
1637720
31192
304
Militaria
Numizmatika
Leírás: 4db-os magyar militária tétel, közte ~1970-1980. "BM. Kun Béla Zászlós-Képző Iskola" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (35mm) + ~1990. "TKOE (Tartalékos Katonák Országos Egyesülete)" nem hivatalos zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal (alapja a Honvédelemért kitüntető cím keresztje). fatalpon (112x140mm); "Zrínyi Miklós Katonai Akadémi" zománcozott Br jelvénye, csavaros hátlappal (38x50mm) + DN "Rendőrtiszti Főiskola" fém jelvénye sérült hátoldallal (50x36mm) T:1-,2,2-
: ttg