15025.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadozott, kissé kopottas papírborítóval, de belül jó állapotban.