Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt előszavával. Bp., 1929, Novek R. és Társa. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
Richard Katz: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.