Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1614444
15084
304
Books: Travelling, Local History
Tolnay Gábor: Föld - ember - törvény. Adatok, tények, következtetések Dévaványa mezőgazdaságának és mezőgazdasági népességének történetéből a XX. század első felében (1895-1950). Szolnok, 2004, Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1570358
15085
304
Grailich, Andreas: Moson vármegye leírása. Fordította és a bevezető tanulmányt írta Horváth Gergely Krisztián. Győr, 2004. Kiadói papírkötés, két kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban. 1549960
15086
304
Szabó Tibor - Nagy Péter: Az Europa Nostra-díjas szegedi Kárász utca és Klauzál tér. Szeged, 2007, Bába Kiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1596080
15087
304
Az újpesti egyházak és felekezetek története 1830-1995. Szerk.: Sipos Balázs. Bp., 1996. Újpesti Helytörténeti Alapítvány-Újpesti Városvédő Egyesület. Kiadói papírkötés. 1606245
15088
304
Winkler Gábor: Győr. Fekete György, Szabó Béla fotóival. Bp., 2006, Interpress. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, angol és német nyelven. 1622509
15089
304
H. Takács Marianna: A sárvári vár. Műemlékeink. Bp.,1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 1622510
15090
304
Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 1622504
15091
304
Ruisz Rezső: A Nagykörút. Műemlékeink. Bp.,1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata,40 p.+2 t. Fekete-fehér fotókkal, és két kihajtható melléklettel illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1622415
15092
304
GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p. 1622388
15093
304
Dr. Vajkai Aurél, Lipták Gábor, Dr. Zákonyi Ferenc: Badacsony és környéke. Panoráma. Bp.,1958, Panoráma. Kiadói papírkötés, kissé kopottas gerinccel. 1622377
15094
304
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés. 1539315
15095
304
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft