800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Fordította Halász Ernő. Bp., é.n., Béta. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, belül a kötéstáblák mentén ragasztásnyomokkal.