Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/304/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~100011/Jalsoviczky-Geza-A-papirosgyartas-es-a-hozzavalo-gepek-Bp-1909-Patira-Kisse-kopott-fC3~II1638649
1638649
15535
304
Books: Technics
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pátira. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor