15153.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Purtscheller, L. - Hess, H.: Der Hochtourist in den Ostalpen. 2. köt. Lipcse - Bécs, 1903, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Térképmellékletekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.