15317.
304. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 000 Ft
18
Péterfalvai Molnár Dezső altábornagy: Limanova, magyar győzelem. Bp., 1932, Pápai Ernő műintézete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel,hiányzó mellékletekkel, kissé sérült kartontokban.