Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Bp., 1914, Grill. Kiss... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/304/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~100003/Bedo-Mor-Az-uj-magyar-valtotorveny-kezikonyve-Bp-1914-Grill-Kisse-kopott-vaszonkot~II1638620
1638620
15163
304
Books: Law
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Bedő Mór: Az új magyar váltótörvény kézikönyve. Bp., 1914, Grill. Kissé kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: tánczos_gábor