11054.
304. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Jules Marie Catineau (?-?): A ifjú trónörökös. Aranyozott spiáter, jelzett, kopott, m:10 cm