https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Reklám Tételek száma: 36
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1638135
12209
304
0
1800
Advertisement
EgyĂŠb
9 db számolócédula (Nikotex, Metzeler, stb.) 1638142
12210
304
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
3 db Bayer Aspirin szórólap 1638140
12211
304
0
1400
Advertisement
EgyĂŠb
3 db Meinl Gyula reklámanyag: ismertető füzet, szórólap, stb. 1635460
12212
304
0
3000
Advertisement
EgyĂŠb
Több száz darabos magyar boroscímke gyűjtemény. Nagyrészt fajtánként borítékolva 1625207
12213
304
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1920 Hobé Damase és Társa zölddió pálinka italcímke, Globus, litho, 4x16,5 cm 1620664
12214
304
0
4000
Advertisement
EgyĂŠb
11 db hotelcímke, bőrőnd címke, benne egy háború előtti / 11 vintage hotel and luggage labels 1624688
12215
304
0
800
Advertisement
EgyĂŠb
1941 Gyula, Corvin Könyv és Hírlapterjesztő előfizetői tömbje, kitöltetlen. Papírkötésben, kissé foltos borítóval. 1607819
12216
304
0
5000
Advertisement
EgyĂŠb
14 db üres cigarettás doboz, nagyrészt magyar, nagyrészt jó állapotban / Empty vintage tobacco boxes 1587314
12217
304
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910-1920 Lukács Csokoládégyár szaloncukor papír szép állapotban, 47x19 cm 1638323
12218
304
0
5000
Advertisement
EgyĂŠb
1934 Elzett Vasárugyár Rt. 34. sz. árjegyzék 1130988
12219
304
0
400000
Advertisement
EgyĂŠb
Fantasztikus angol cigarettakártya gyűjtemény a XX. század elejéről, 1.024 db a legváltozatosabb témákból (katonai, sport, állatok, hölgyek, kártya, stb. érintetlen, rendkívül érdekes anyag eredtei korabeli albumban / Fantastic collection of 1.024 trade cards in an original album, better noted Wills Scissor Regimental Pets, Generals of India, India Regiments, Boxers, British Army Boxers, Famous Footballers, Beauties etc.
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1592517
12220
304
0
1000
Advertisement
EgyĂŠb
cca 1910 A Budapesti Belvárosi Kávéház Európa térképet ábrázoló szalvétája 30x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz