Eva Gottlieb (?-): Női akt. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/304/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500021/Eva-Gottlieb--Noi-akt-Szen-papir-jelzett-uvegezett-keretben-48C39763-cm~II1634640
1634640
10068
304
Leírás: Eva Gottlieb (?-): Női akt. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×63 cm
: vörös_iván