Festmények és grafikák Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1635207
10180
304
Scheiber jelzéssel: Bohóc. Pasztell, papír, 31×29 cm 1634809
10181
304
Scheiber jelzéssel: Kádár. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 41×31 cm 1634811
10182
304
Schéner jelzéssel: Mediterrán házudvar. Olaj, gyűrött vászon, 50×78 cm 1635352
10183
304
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Szent István népe. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1635349
10184
304
48000
Schéner Mihály (1923-2009): Szent István. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1600626
10185
304
Schönberger jelzéssel: Olvasó nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×21 cm 1616634
10186
304
Simon Zoltán (1950-): Pár. Ceruza, papír, jelzett, 29×20 cm 1637719
10187
304
Somlai Vilma (1938-2007): Lírai absztrakt, olaj, farost, jelzett, 28×28 cm 1559980
10188
304
Spányi jelzéssel: Legelésző tehenek. Olaj, vászon, sérült, 60×80 cm 1573766
10189
304
cca 1860 Steiner jelzéssel: Kalapos férfi. Pasztell, papír, 29×18 cm 1625433
10190
304
Sugár jelzéssel: Lány pipacsok között. Olaj, farost. Jelzett. 49x50 cm 1604447
10191
304
Szántó jelzéssel: Köcsögök, tempera, selyem, paszpartuban, fa keretben, 23,5×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft