Festmények és grafikák Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1621592
10204
304
Szilárd Klára (1921-): Kopár vidék. Színes szitanyomat, papír, jelzett, 31×42 cm 1621654
10205
304
Szolovjov, A[lekszandr?]: Őszi tájkép híddal, olaj, fa, jelzett, keretben, hátulján feliratozva, 17,5×12,5 cm /
Solovyov, A[leksandr?]: Autumn landscape with bridge, oil on wood, signed, 17,5×12,5 cm 1636442
10206
304
Szőnyi István (1894-1960): Várakozás, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 23×30,5 cm 1626201
10207
304
Szőnyi Jenő (1902-?): 8 db, nagyrészt jelzett karikatúra 16x22 cm Ceruza, papír, + vázlatfüzete bőr tokban 1560001
10208
304
Sztelek jelzéssel: Téli házikó. Olaj, karton, sérült, hibás keretben, 35×57 cm 1635538
10209
304
4600
Szunyoghy András (1946- ): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 29×39,5 cm 1637122
10210
304
Tardi Kovács Sándor (1938-): Intő szóval, tus, papír, jelzett, 17x25 cm. 1637126
10211
304
Tardi Kovács Sándor (1938-): Elveszett emlékek, tus, papír, jelzett, 25x22 cm. 1625083
10212
304
Tavaszi jelzéssel: Tulipán, olaj, vászon, 50×50 cm 1585645
10213
304
Telepy jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, foltos, 25×35 cm 1634812
10214
304
Thormáné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60×50 cm 1636921
10215
304
38000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft