Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 103
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1623150
10560
304
Ex libris - small-graphics
TD jelzéssel: Ex libris. Linó, papír, 10x8,5 cm 1622873
10561
304
Ex libris - small-graphics
Tempinszky István (1907-1979): Ex libris Galambos Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm 1595248
10562
304
Ex libris - small-graphics
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Klári. Linó, papír, jelzett a linón, 8×7 cm 1600821
10563
304
Ex libris - small-graphics
Tóth Rózsa (1942 -): 4 db ex libris. Linó, papír, jelzett, kettőn hátoldalt üdvözlő sorokkal 10x15 cm 1622925
10564
304
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Boros Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×7,5 cm 1604875
10565
304
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Boros Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7 cm 1627127
10566
304
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Judaika ex libris, , fametszet, papír, jelzett a fametszeten 90x80 mm 1638736
10567
304
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): 5 db aláírt linómetszet üdvözlő kártyán. Aláírtak, hozzá két meghívó 1638733
10568
304
Ex libris - small-graphics
Varga Mátyás (1910-2002): Budapest linómetszet üdvözlő kártyán. Aláírt. Metszet mérete: 24x13 cm 1600812
10569
304
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Jogász ex libris fametszet, papír. Jelzett / law bookplate 14x9 cm 1600818
10570
304
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Nőnap ex libris fametszet, papír. Jelzett / Women's day bookplate 14x7 cm 1575625
10571
304
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándorné, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft