Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 103
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1627129
10596
304
Ex libris - small-graphics
cca 1930 Ex libris E. Castanos. Erotikus ex libris. Klisé. Jelzés nélkül. 120x80 mm 1620109
10597
304
Ex libris - small-graphics
3 különféle erotkus ex libris 1945 előttiek, Fametszet, linó, klisé. Jelzett a dúcon. / 3 vintage, pre-war bookplates. 1579677
10598
304
Ex libris - small-graphics
cca 1900-1940 6 db-os külföldi erotikus ex libris gyűjtemény, különféle technikával és méretben,művészek: Fingesten ( 2db), Baruffi, 3 db jelzés nélkül 1594390
10599
304
Ex libris - small-graphics
In Memoriam Korda Béla és K. Kollmann Jenő mappa, 31 db ex librisszel 1627049
10600
304
Ex libris - small-graphics
9 db különféle magyar nagyrészt jelzett ex libris / 9 mostyl signed ex libris bookplates. Different techniques 1625080
10601
304
2200
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris, fametszet, klisék, rézkarc, jelzett és jelzés nélkül 1601112
10602
304
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris szakirodalom tétel: katalógusok, értesítő, magyar és részben szerb nyelven, összesen 5 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft