Ezüst(Ag) 2 db teáskanál, kopással, jelzett, h: 15 cm, nettó: 54,2 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/303/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~31/EzustAg-2-db-teaskanal-kopassal-jelzett-h-15-cm-netto-54-2-g~II1628571
1628571
19023
303
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) 2 db teáskanál, kopással, jelzett, h: 15 cm, nettó: 54,2 g
: vörös_iván