15053.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Tanulmányok Győr és vidéke történetéből. Szerk.: Gecsényi Lajos. Győr, 1978, Győr Megyei Város Tanácsa-Győr-Sopron megyei 1. sz. Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.