Könyvek: Történelem

Tételek száma: 143

15349.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15350.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15351.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15353.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15354.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15356.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Székely oklevéltár. Új sorozat. I. kötet. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Szerk.: Demény Lajos, Pataki József. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben.
15357.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00758. sorszámú sorszámozott példány.
15358.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15359.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft