Könyvek: Jog

Tételek száma: 21

Végrehajtási eljárás. Törvények, rendeletek, joggyakorlat. Jegyzetekkel, és utalásokkal kíséri: Dr. Márkus Dezső. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1905, Grill Károly. Második, átnézett kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Leszik K.-kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15196.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Szögyéni Gyula: A magánjog érvényes szabályai. Bp., 1928, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15197.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A. V. Dicey: Bevezetés az angol alkotmányjogba. Fordította Tarnai János. Átnézte Kautz Gyula. Bp., 1902, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, foltos lapszélekkel. Jó állapotban.
15198.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15199.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Jó állapotban.
15200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15201.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Törvénytár 1000-1526. évi törvénycikkek. Az 1000-1301 közt alkotott törvényeket fordította és jegyzetekkel ellátta Nagy Gyula. Az 1301-1526 közt alkotott törvényeket fordították és jegyzetekkel ellátták Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Az 1000-1526. évi törvényeket magyarázatokkal és utalásokkal kiséri Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. 1000-1895. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1899, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászonkötés, Gottermayer-kötéssel, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a fűzése kissé laza, intézményi bélyegzővel.
15202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Horn József: Alkotmánytan. Tanító- és tanítónőképző intézetek számára. Bp.,(1929),Franklin. Kiadói papírkötés, javított gerinccel és borítóval.
15203.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1916-dik évi országgyülési törvénycikkek. Elsőrangú szakférfiak közreműködése melllett jegyzetekkel, utalásokkal, és magyarázatokkal ellátta: Dr. Gaár Vilmos. Bp., 1917, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15204.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15205.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ifj. Gévay-Wolff Nándor: Nemzetközi küzdelem a megrögzött bűntettesek ellen. Angyal Szeminárium kiadványai 18. szám. Bp., (1931), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 63+1 p. Korabeli félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
15206.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft