2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Szini Gyula (szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Kiadói illusztrált, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos.