Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 457
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1627891
15962
303
Keresztury Dezső, Vécsey Jenő, Falvy Zoltán: A magyar zenetörténet képeskönyve. Bp., 1960, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, pár helyen beragasztással, volt könyvtári példány. 1592248
15963
303
Nagy Lajos - K. Nagy Dezső - Suba Lajos: Strófák. Zilah, 1908, Szövetség. Kicsit laza vászonkötésben, a címlap elválik, egyébként jó állapotban. 1592254
15964
303
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1630264
15965
303
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, hiányzó címlappal. 1592233
15966
303
Vachott Sándorné: Rajzok a múltból. Bp., é. n., M. Kir. Egyetemi Nyomda. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban. 1592243
15967
303
Euripides: Iphigenia Taurisban. Bp., 1895, Franklin (Jeles írók iskolai tára 49.). Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban. 1630739
15968
303
Szepessy Anna, Ernst Häckel: Ich lerne deutsch. Deutsches ABC und Lesebuch für ungarische Kinder. (Magyar gyermekek ábécés- és olvasókönyve.) Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban, német nyelven. 1580321
15969
303
Költők albuma. Összeáll.: Radó Antal. 3. kiad. Bp., é. n., Lampel. Kopott, javított gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1592237
15970
303
Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Javított, kicsit elváló díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1610320
15971
303
Szamota-Zolnai: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1902, Hornyánszky. Reprint! Kiadói műbér kötés, jó állapotban. 1607548
15972
303
Pásztor Béla - Weöres Sándor: Holdaskönyv. Gaál József rajzaival. 2004, Arcus. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, 600/442. számozott példány, jó állapotban. 1630532
15973
303
Jókai Mór 4 db regénye (A két Trenk; Egy játékos, aki nyer; Fekete vér; Minden poklon keresztül) 8 kötetben, díszes vászonkötésben, példányonként változó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft