1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről:
1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./
cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,