https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 206

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1769 (Boldogfai) Farkas Ferenc: Tiszta áldozat azaz a szentmisének áldozattya. Sopron, Siesz József János, 22 p.  Boldogfai Farkas Ferenc (1742-1807) jezsuita rendi pap, nemesapáti esperes, plébános, veszprémi kanonok, Zala vármegye táblabírája, költő. 1769-ben szentelték pappá. Első miséjét 1769. június 18-án Nemesapátiban mondta.
12596.

cca 1769 (Boldogfai) Farkas Ferenc: Tiszta áldozat azaz a' szentmisének áldozattya. Sopron, Siesz József János, 22 p. Boldogfai Farkas Ferenc (1742-1807) jezsuita rendi pap, nemesapáti esperes, plébános, veszprémi kanonok, Zala vármegye táblabírája, költő. 1769-ben szentelték pappá. Első miséjét 1769. június 18-án Nemesapátiban mondta.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
2
1822 Magyar Kurir. 1822. február 22. XII. szám. Szerk.: Pánczél Dániel, kissé foltos, 89-96 p.
12597.

1822 Magyar Kurir. 1822. február 22. XII. szám. Szerk.: Pánczél Dániel, kissé foltos, 89-96 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1830 Magyar Kurir. 1830. március 16. Nr. 22. Szerk.: Márton József. A felső sarkainál kis hiánnyal, foltos, szignettával, 169-176 p.
12598.

1830 Magyar Kurir. 1830. március 16. Nr. 22. Szerk.: Márton József. A felső sarkainál kis hiánnyal, foltos, szignettával, 169-176 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
1
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12599.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
12600.

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1842 Pesti Hírlap 1842. május 15. 143. szám, 341-350. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos.
12601.

1842 Pesti Hírlap 1842. május 15. 143. szám, 341-350. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
5
1843 Pesti Hírlap 1843. november 30. 304. szám, 817-824 p.
12602.

1843 Pesti Hírlap 1843. november 30. 304. szám, 817-824 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1847-1886 Illustrirte Zeitung 8 db száma, sok illusztrációval, hírlapbélyegekkel, változó, többnyire jó állapotban
12603.

1847-1886 Illustrirte Zeitung 8 db száma, sok illusztrációval, hírlapbélyegekkel, változó, többnyire jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
2
1856-1864 Vasárnap Újság kb. 40 száma, változó, többnyire jó állapotban
12604.

1856-1864 Vasárnap Újság kb. 40 száma, változó, többnyire jó állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
2
1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,
12605.

1864 Földesi Lajos magyar és német nyelvű árjegyzéke, lyukasztott, 2 db hajtott,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1865 Bolond Miska élclap 1865. június. 4. VI. évf. 23. száma. Szerk.: Szokoly Viktor. Bp., Emich Gusztáv, 4 p.
12606.

1865 Bolond Miska élclap 1865. június. 4. VI. évf. 23. száma. Szerk.: Szokoly Viktor. Bp., Emich Gusztáv, 4 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és acélgyár Budapest, 1896. Czettel és Deutsch. 54 p., 4 t.;  +  Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított mozdonyok.vázlatrajzai és méretadatai III. + 39 t +  Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított gazdasági gépek ismertetése 52p. benne 29 egészodalas képpel  +  A M. Kir. Államvasutak Gépgyára által szállított nevezetesebb vasszerkezetek méretadatai és felvételei Címlap + 37 t. Dekoratív album gazdag képanyaggal a gyár által épített gépek, mozdonytípusok és hidak képes bemutatása. Budapest, Fiume, Felvidék, Erdély, Kárpátalja neves hídjai, a gyárak képe és helyszínrajza. Folio 34x24 cm Kissé megviselt egészvászon kötésben, de belül a lapok hibátlanok.  /  Album of the Machinefactory of the Hungarian Railways. Locomotives, Agricultural machines and Bridges built by the company with rich illustrations and plans. Nearly 100 pictures of the bridges of Fiume, Transylvania and other parts of Historical Hungary: In Hungarian, French and German.  In damaged full linen binding. The pages are in good condition. Folio 34x24 cm
12607.

Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és acélgyár Budapest, 1896. Czettel és Deutsch. 54 p., 4 t.; + Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított mozdonyok.vázlatrajzai és méretadatai III. + 39 t + Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított gazdasági gépek ismertetése 52p. benne 29 egészodalas képpel + A M. Kir. Államvasutak Gépgyára által szállított nevezetesebb vasszerkezetek méretadatai és felvételei Címlap + 37 t. Dekoratív album gazdag képanyaggal a gyár által épített gépek, mozdonytípusok és hidak képes bemutatása. Budapest, Fiume, Felvidék, Erdély, Kárpátalja neves hídjai, a gyárak képe és helyszínrajza. Folio 34x24 cm Kissé megviselt egészvászon kötésben, de belül a lapok hibátlanok. / Album of the Machinefactory of the Hungarian Railways. Locomotives, Agricultural machines and Bridges built by the company with rich illustrations and plans. Nearly 100 pictures of the bridges of Fiume, Transylvania and other parts of Historical Hungary: In Hungarian, French and German. In damaged full linen binding. The pages are in good condition. Folio 34x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz