Das betende Kind, az imádkozó gyermek, litográfia, papír, jelzett, pas... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/303/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Metszetek~4/Das-betende-Kind-az-imadkozo-gyermek-litografia-papir-jelzett-paszpartuban-18-5C39715-cm~II1579470
1579470
11034
303
Engravings
Leírás: Das betende Kind, az imádkozó gyermek, litográfia, papír, jelzett, paszpartuban, 18,5×15 cm
: ekb