Fotó Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1632542
12269
303
Photo
cca 1930 Kerékpáros rendőrök Deák László kerékpárüzlete előtt, fotó, kartonra ragasztva, sérült, 17,5×22,5 cm 1630198
12270
303
Photo
cca 1900 Csendőr nagymérető portréja, Erdős Sándor műterméből, jelzett, paszpartuban, 63x47 cm 1629532
12271
303
Photo
cca 1940 Mozdulatművész, kartonra ragasztott fotó Szipál műterméből, foltos, 24x18 cm 1629534
12272
303
Photo
cca 1940 Gyűlésen, háttérben Horthy Miklós képével, "Győzelem" plakátokkal, 18x24 cm 1606533
12273
303
Photo
14 db különféle üvegnegatív, városképek, családi képek, stb. 1544014
12274
303
Photo
1942 Nőiszabó ipari szakrajztanfolyam hallgatói, tablókép, kartonra ragasztva, feliratozva, 16×20,5 cm 1607073
12275
303
Photo
cca 1935-1938 Német sportolók különböző rendezvényeken, csoportképek, stb., papírlapra ragasztott fotók, 15 db, 6x6 és 12x8 cm közötti méretekben / German sportsmen, 15 photos 1627708
12276
303
Photo
cca 1960-1980 13 db MÁV-fotó vonatokról, stb., köztük MTI-fotók is, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft