Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/303/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Herman-Lipot-1884-1972-Komjati-utan-Vandorlok-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-40C39748~II1632801
1632801
10106
303
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Herman Lipót (1884-1972): Komjáti után: Vándorlók, színezett rézkarc, papír, jelzett, 40×48 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: