Festmények és grafikák Tételek száma: 348
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1573054
10048
303
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár által készített. aláírt bútörterv. 54x42 cm (szakadással) 1627464
10049
303
65000
Dévényi János (1956- ): Alapformák, akril, vászon, jelzett, 60×60 cm 1627458
10050
303
Dévényi János (1956- ): Körök geometriája, akril, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×40 cm 1630143
10051
303
Dézsi Éva (1929-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×9 cm 1632982
10052
303
36000
Dia jelzéssel: Emigráció. Olaj, vászon, keretben, 42×58 cm 1633756
10053
303
Diener jelzéssel: Kisvárosi hangulat. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×38 cm 1559012
10054
303
17000
Dobroszláv József (1932-2016): Utcarészlet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 31,5×46 cm 1291749
10055
303
24000
Dombrovszky László (1894-1982): Délutáni séta. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 65×80 cm 1568577
10056
303
Domby Lajos (1943-): Templom és a hívő.Szitanyomat, papír, jelzett, 60×43 cm 1628799
10057
303
Domonkos Imre (1917-1955): Katonák lovon, olaj, fa, jelzett, fa keretben, 28×38,5 cm 1588289
10058
303
Doór Ferenc (1918-?): Úton. Rézkarc, papír, jelzett, 11×18 cm 1628457
10059
303
Dudley jelzéssel: Bidstoni látkép, akvarell, papír, 23×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft