https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 72

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g
19060.

cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g
19061.

XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
EUR
,
352,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 318 g m:13 cm / Silver jar, with hallmark
19062.

Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 318 g m:13 cm / Silver jar, with hallmark

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
3
Ezüst (Ag.)áttört falu kupicás poharak, üveg betéttel, jelzett, m:7 cm (8×), nettó: 39 g (összesen)
19063.

Ezüst (Ag.)áttört falu kupicás poharak, üveg betéttel, jelzett, m:7 cm (8×), nettó: 39 g (összesen)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
14
Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:157 g
19064.

Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:157 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:154 g
19065.

Ezüst (Ag.) kerti gyertyatartó, szélfogó üveg burával, jelzett, súlyozott, m:24 cm, bruttó:154 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag.) kis váza párban, üveg betéttel, jelzett, m:14,5 cm (2×), nettó:62 g
19066.

Ezüst (Ag.) kis váza párban, üveg betéttel, jelzett, m:14,5 cm (2×), nettó:62 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Hamilton ezüst (Ag.) váza üveg betéttel, jelzett, m:22 cm, bruttó:183 g
19067.

Hamilton ezüst (Ag.) váza üveg betéttel, jelzett, m:22 cm, bruttó:183 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Ezüst (Ag.) áttört váza üveg betéttel, jelzett, m:18 cm, nettó:20 g
19068.

Ezüst (Ag.) áttört váza üveg betéttel, jelzett, m:18 cm, nettó:20 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett, m:18 cm, nettó:247 g
19069.

Ezüst (Ag.) cukortartó, jelzett, m:18 cm, nettó:247 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold
19071.

Chronometre Tegra duplafedelű, 14 karátos arany zsebóra. Jelzett tokkal, működő szerkezettel, hibátlan számlappal, tokon hátoldalt kis horpadással. br: 75,7 g / Chronometre Tegra double lid gold pocket watch with working mechanics in nice condition. gr: 75,7 g 14 C gold

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
EUR
,
441,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty masks copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm
19072.

Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty mask's copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz