15074.
302. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Budapest, é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, foltos hátsó kötéstáblával, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel.