15048.
302. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Budapesti Zsebkalauz. Szerk.: Székely László. Keve Gyula rajzaival. Bp.,1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.