https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500005/Dr-Veress-Endre-Bathory-Istvan-kiraly-Terror-Hostium-Halalanak-350-ik-esztendejeben-Bp~II1623996
1623996
15218
302
4600
Books: History
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
LeÃrás:
Dr. Veress Endre: Báthory István király. (Terror Hostium). Halálának 350-ik esztendejében. Bp., 1937, Magyar Mickiewicz Társaság, 378+1 p.+12 t.+ 1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés